Община Благоевград предприе акция по осигуряване на бутилирана вода за жители и гости на града в горещите дни

Община Благоевград предприе акция по осигуряване на бутилирана вода за жители и гости на града в горещите дни. Служители на звено „Инспекторат“ раздават трапезна вода на различни локации в областния център. С инициативата общинското ръководство цели да предостави глътка свежест за хората, като отправя апел към гражданите да бъдат внимателни към своето здраве, избягвайки разходки в най-горещите часове, освен ако не е крайно наложително.

Свързани новини

Спират водата на улица в село Дъбница, община Гърмен

vesito

Със събор банскалии отбелязаха 121 години от Илинденската епопея

vesito

Домашно насилие над млада жена в Симитли

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.