Малки изследователи посетиха Музея на водата в Благоевград

Вчера малките изследователи от 4-ти клас се потопиха в света на водата, изпълнен с открития и вдъхновяващи моменти. „За нас е изключително важно да подкрепяме тяхната любознателност и творчество, като им осигуряваме пространство за развитие и учене. Благодарим на учениците за тяхната страхотна енергия и на радостта, която ни предоставиха днес. Нека всяка капка вода ни напомня за значението на възпитанието за отношението към природата и към всеки момент, който споделяме заедно“, казаха от ВиК-Благоевград.

Свързани новини

Честити 100 години! Петричанката Яна Гюрова отбеляза вековен юбилей

vesito

Продължава мащабната кампания за обновяване на уличната мрежа в Благоевград

vesito

На Светла сряда: Сандански посреща чудотворната икона на Света Богородица „Св. Пояс“

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.