Малки изследователи посетиха Музея на водата в Благоевград

Вчера малките изследователи от 4-ти клас се потопиха в света на водата, изпълнен с открития и вдъхновяващи моменти. „За нас е изключително важно да подкрепяме тяхната любознателност и творчество, като им осигуряваме пространство за развитие и учене. Благодарим на учениците за тяхната страхотна енергия и на радостта, която ни предоставиха днес. Нека всяка капка вода ни напомня за значението на възпитанието за отношението към природата и към всеки момент, който споделяме заедно“, казаха от ВиК-Благоевград.

Свързани новини

Държавата праща към Кюстендил около 400 000. лв., кметът Атанасов подписа 4 споразумения

vesito

Призови места за клуб „Ел Тепе“- Банско и СК „Банско“ на Купа „Крайискърец“

vesito

ЗОВ ЗА ПОМОЩ: Да помогнем на 14-годишния Янис в битката с рака

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.