Малката балерина Сесил покани кмета Байкушев на Коледен концерт

На 20 декември ще се състои празничният концерт под надслов „Коледен звън“ на възпитаниците на Центъра за личностно и творческо развитие на децата на Благоевград.
Община Благоевград днес посрещна малката балерина Сесил, която връчи покани за събитието от името на ЦЛТРДБ.
Инициативата обединява талантите от всички школи, които ще ви посрещнат в 17.30 часа с благотворителен базар във фоайето на зала „Пейо Яворов“, от 18:30 часа стартира празничният концерт, където ще имате възможност да се насладите на богата програма.
Заповядайте!

Свързани новини

/Видео/ Общественици от Благоевград, ПП ГЕРБ, ВМРО се обединиха около кандидатурата на Андон Тодоров за кмет на града
Неправителствени организации също подкрепиха независимия Андон Тодоров

vesito

Нарушено водоподаване на улица в Симитли

vesito

РУ – Сандански на посещение в СУ „Св. Паисий Хилендарски“ с. Микрево, община Струмяни

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.