Крупен обир, маскирани задигнаха 30 бона от…

Грабеж в столично казино. Случаят е от тази сутрин, малко след 7 часа.

Според първоначалната информация обирджиите са били двама и с маски. Двама души са задигнали 33 000 лева от казино в квартал „Люлин 7“ в столицата, потвърдиха от МВР. Обирът е станал малко след 7.00 часа тази сутрин. Казиното се намира на оживено място на бул. „Царица Йоанна“, непосредствено до метростанция „Западен парк“. Сн.БНР

Извършителите са били въоръжени, като крупието разказало, че двама мъже с маски са го напръскали със спрей.

Свързани новини

Браво, Томов! Безводието в Бургас по вина на новото попълнение в община Благоевград – Димитър Тадаръков

vesito

Община Благоевград с подарък за децата на 1 юни

vesito

Кюстендил отличи най-добрите ученици и класове за 2024/2025 година

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.