Концерт на самодейците от Добринище в Деня на Съединението

Самодейците към НЧ“Димитър Благоев-1925“ гр. Добринище ще изнесат тържествен концерт по случай националния празник – Съединението на България.
С техните песни и танци ще бъде закрит изключително успешният проект на кметството и читалището за културна програма през лятото. През настоящата година „Добринищко лято“ имаше своето тринадесето издание, в което се изявиха самодейни състави от цялата страна.
Програмата в празничния ден – 6 септември, ще започне от 19:00 часа на площад „Независимост“.

Свързани новини

Община Разлог подобри качеството на питейната вода на улица „Седемнадесета“ в село Горно Драглище

vesito

CUSTOM RIDE HILL 2025 превзема Хисарлъка – 30 RIDERS и 15 уникални подиума

vesito

Експерти на Община Благоевград разясниха възможностите за енергийно ефективно отопление в кв. „Струмско“

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.