Започва рехабилитация на пътя Гоце Делчев-Добринище

В официално писмо до кмета на Гоце Делчев Агенция „Пътна инфраструктура“ са уведомили, че от есента започва обезопасяване и рехабилитация на пътя от Гоце Делчев до Добринище. Проектът е готов и предвижда подмяна на мантинели, асфалтиране и обновяване на пътната маркировка.

Свързани новини

Екипът на Община Разлог изненада кмета Герчев за 60-ия му рожден ден

vesito

Домашен скандал с насилие – полицията арестува 38-годишен мъж в Сандански

vesito

История за сила, любов и надежда – Алекс Сърчаджиева на сцената в Сандански

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.