Задържаха 37-годишен от Благоевград за шофиране с над 1,2 промила алкохол

Мъж на 37 години от гр. Благоевград е задържан със заповед за задържане до 24 часа, след като около 05:15 часа на 20.01.2026 г., управляваният от него товарен автомобил „Форд Транзит“ е спрян на ул. „Александър Стамболийски“ в гр. Благоевград и след извършена проба с техническо средство е установено, че шофира с наличие на 1,26 промила алкохол в издишания от него въздух.

По случая е образувано досъдебно производство.

Свързани новини

Инвестициите на компаниите от модерната търговия в Благоевград и региона надхвърлят 311 млн. лева

vesito

Започва ремонт на ул. „България“ в Банско

vesito

„Със слънце замесен е хлябът“-празник на традициите в сърцето на Банско

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.