Жителите на Благоевград дават оценка за услугите на Центъра за административно обслужване

Жителите на Благоевград имат възможност да дадат своята оценка относно качеството на услугите, които получават от Център за административно обслужване към Общината чрез специален QR код.
Оценяването става лесно и бързо чрез сканиране на двумерен баркод, който препраща към приложение, в което са поместени три основни въпроса. QR кодът може да се сканира и работи на всички смарт устройства. Той е поставен на всички гишета на партера на Община Благоевград. Анкетата е достъпна и чрез сканиране на кода във визуализацията. Целта на общинското ръководство е чрез допитването да бъде набавена информация относно нагласите на обществеността, на база на която да се формулират препоръки за подобряване на обслужването.
Община Благоевград приканва жителите да дадат своята оценка, като по този начин ще помогнат за предоставяне на по-качествени услуги!

Свързани новини

Слънчево утро в Благоевград, температурите – до 23 градуса

vesito

Кметът Методи Байкушев: Имаме много амбициозна програма за развитието на Благоевград

vesito

Учителка от Благоевград, преподаваща физика и химия на български, английски и френски, грабна престижна национална награда

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.