Жена пострада след удар от автомобил на пешеходна пътека в Благоевград

На 21.07.2025 г. около 17:20 часа на кръстовище между ул. „Ал. Стамболийски“ и ул. „Полк. Дрангов“ в гр. Благоевград е станало ПТП, при което лек автомобил „БМВ“, управляван от 27-годишен мъж от гр. София е блъснал 37-годишна жена, която е пресичала пътното платно по пешеходна пътека.

Пешеходката е пострадала с натъртване в областта на гръбначния стълб. На водача на автомобила са направени проби с технически средства за употреба на алкохол и наркотични вещества, които са отрицателни.

Свързани новини

Банско разкри богатата си програма за Джаз Фестивал 2025 и летни събития

vesito

Часове до „Панаир на кариерата 2025“ в зала „Пейо Яворов“

vesito

Културен маратон с над 50 събития изпълва Благоевград през май

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.