Добърско посреща Великденските празници с обновени улици

С асфалтирането на пътния участък и подобряване на тротоарното пространство, приключи ремонтът на ул. “Седма” и ул.”Трета”. Осъществено е чакълиране на ул. “Втора”, която е крайна в селото, но в същото време много значима, защото под нея преминават тръбите, захранващи селото с вода. Кметът на Добърско Янис Будин изказва огромна благодарност на кмета на община Разлог инж. Красимир Герчев и общинска администрация за успешно реализираните проекти.

Свързани новини

Община Благоевград отвори ценови оферти за изграждане на нова сграда към Дом за стари хора „Св. Петка“ в кв. „Струмско“

vesito

Петрич отбелязва 150 години от Априлското въстание с исторически турнир

vesito

„Елеганс“ прослави Кюстендил в Северна Македония.

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.