Деца от Банско с призови места на фестивала на изкуствата „Утринна звезда“

Банско не само беше домакин на ХХХІХ Международен фестивал на изкуствата „Утринна звезда“, събрал стотици деца от цялата страна, но имаше и свои представители сред участниците, които се представиха отлично.
Михаела Бояджийска отново бе най-добра в своята възрастова група и спечели 1-во място в категория фолклорно солово пеене.
Александра Калчева се класира на второ място като индивидуална изпълнителка на популярна музика, а с други деца от рок бандата на Музикално училище „Престо“ взеха първа награда за рок група.

Свързани новини

Еманюел Гранж от Европейската комисия посети Сандански

vesito

Кметът Димитър Бръчков представи Петрич на форум „Бранд България – Чудесата на Юнеско“

vesito

И през тази година ще продължат проучванията на Античен град Хераклея Синтика

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.