Временно спиране на водата в Симитли – вижте засегнатите улици

До жителите на град Симитли
Във връзка с реконструкция на уличен водопровод, от 13.10.2025 г. (понеделник) до 14.10.2025 г. (вторник), в часовия диапазон от 08:30 часа до 17:30 часа, ще бъде нарушено водоподаването по следните улици:
„Вихрен“;
„Христо Смирненски“;
„Струма“;
„Васил Левски“;
„Илинден“;
„Сердика“
Препоръчваме на всички засегнати потребители да се запасят с необходимото количество вода за питейно-битови нужди.
Може да бъде изображение с текстово съобщение

Свързани новини

Благотворителна хоротека „Хоро за добро“ събира Благоевград в подкрепа на малкия Йоан

vesito

Радев депозира оставката си пред Конституционния съд

vesito

Посланикът на република Сърбия доц.д-р Желко Йович и почетният консул на Република Казахстан в България Митко Солаков на работна среща с председателя на ОбС Благоевград- Андон Тодоров

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.