Благоевград е домакин на боксов турнир „Смело сърце“

Община Благоевград е домакин на боксов турнир „Смело сърце“
Над 80 деца от спортни клубове от различни точки на България ще вземат участие в третото издание на турнира „Смело сърце“ в Благоевград.
Състезанието ще се проведе на 16 декември от 10.00 часа в зала „Орфей“ в парк „Македония“.
Събитието се организира от БК „Пирин“ със съдействието на Община Благоевград.
В срещите ще вземат участие спортисти от БК „Пирин“, „БК Ротунда“, БК „Тайсън“, БК „Македония“, БК „Лъвовете“ (Петрич), БК „Беласица“ (Петрич), БК „Самоков“ и БК „Кико“ (София).
За победителите са подготвени медали и грамоти.
Зрителите ще могат да проследят двубоите при вход свободен.

Свързани новини

Експредседателят на ОбС Андон Тодоров предлага прозрачна процедура за избор на инвеститор или наемател за „Аквапарк-Плаж Благоевград“

vesito

ВиК-Благоевград: Спиране на водата на ул. „Черна река“ в Разлог

vesito

„Изгрев от Айдара“ с фолклора на четири балкански държави за първи път благоевградското с. Изгрев

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.