Акция на НАП и КЗП в Благоевград

Съвместна акция на НАП и КЗП се провежда в Благоевград, като се проверяват заведения, фризьорски салони и търговски обекти.

Контролът е насочен към издаването на касови бележки, коректното отчитане на оборотите и спазването на законодателството за защита на потребителите. Проверките обхващат както малки, така и големи обекти и са част от засиления контрол преди празничния сезон.

При нарушения ще се налагат санкции, а резултатите ще бъдат обявени след края на акцията.

Свързани новини

„Неволята“-уроци по театър за ученици от 7 СУ „Кузман Шапкарев“ в Благоевград

vesito

Зам.-кметът по образование Боряна Шалявска участва в тържественото честване на професионалния празник на МВР в Благоевград

vesito

Кметът инж. Огнян Атанасов представи проекта за бюджет на община Кюстендил за 2025г.

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.