Пет жертви на пътя през изминалите 24 часа

Петима души са загинали при катастрофи в страната през изминалото денонощие, а 33 са пострадали, съобщиха от МВР на сайта си. Произшествията за изминалите 24 часа са 29.

В София са регистрирани 13 леки произшествия и две тежки. Пострадали са четирима души.

При сравнение с реалните данни за загиналите през същия период на 2025 г. (107) се отчитат с 12 повече загинали участници в движението по пътищата.

Свързани новини

От Холивуд до Благоевград: Три незабравими срещи с Димитър Маринов

vesito

/Видео/ Томов се бори за чист въздух? През ноември Благоевград в челната класация на градовете с най-мръсен въздух
Човекът на обещанията, това, което ви обещае Томов, никой не може да ви го даде...

vesito

Банско празнува историческата победа на Алберт Попов: Злато за България след 45 години!

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.