Двама души загинаха по пътищата на страната за изминалото денонощие

През изминалото денонощие на територията на страната са станали 23 тежки пътнотранспортни произшествия /ПТП/, съобщават от МВР. При тях двама души са загинали, а 36 други са пострадали. В София за денонощието са регистрирани 22 леки и четири тежки катастрофи.

От началото на месец август 15 души са изгубили живота си по пътищата на страната, а други 355 са пострадали. От началото на годината 254 са жертвите на войната по пътищата у нас, а 5076 са ранените.

 

Свързани новини

ВАС реши: Емил Илиев остава кмет на община Струмяни

vesito

Банскалии се прекланят пред подвига и саможертвата на Радон Тодев и неговата чета в Кръстовденското въстание

vesito

ЕРМ ЗАПАД ПРЕДСТАВИ УЧАСТИЕТО СИ В МЕЖДУНАРОДЕН ПРОЕКТ ЗА ОПАЗВАНЕ НА ПТИЦИТЕ ПО ДУНАВ

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.