Kутия за споделяне на желания с Дядо Коледа е поставена в центъра на Благоевград

Специална кутия за споделяне на желания и мечти с Дядо Коледа е поставена до 16-метровата елха в Благоевград. Децата могат да пускат своите писма, с описани от тях съкровени желания, до Белобрадия старец и през целия месец декември. Кутията е само един щрих от подготвените изненади за децата от Община Благоевград по повод един от най-големите християнски празници – Рождество Христово.

Свързани новини

Хотел и СПА оазис в едно
Паскал Дойчев: Даваме на нашите гости уникално преживяване съчетаващо ски ваканция с топли минерални басейни и най-модерната СПА зона в България

vesito

Вижте къде спират водата утре в ж.к. „Орлова чука“-Благоевград

vesito

Пречиствателните станции за отпадъчни води: Как работят и какво е тяхното значение?

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.