Община Благоевград представя нова ГИС платформа за прозрачност и ефективност в местното управление
Община Благоевград ще представи публично на 30 юли (сряда) от 18:00 часа в зала „22 септември“ новата Географска информационна система (ГИС). Новата електронна платформа обединява
