Още един успешно реализиран ВиК обект в Якоруда

Екипите на ВиК- Благоевград приключиха реконструкцията на уличния водопровод по ул. „Васил Априлов“ в гр. Якоруда.
В рамките на изпълнените строително-монтажни дейности бяха подменени 165 метра уличен водопровод, с което се подобрява надеждността на водоснабдяването и се намалява рискът от бъдещи аварии. Част от ремонтните дейности включваха и изграждането на нов канал с дължина 30 метра.
Изпълнението на обекта е част от Инвестиционната програма на дружеството за 2026 г., насочена към модернизиране на ВиК мрежата и повишаване качеството на предоставяните услуги.

Свързани новини

Ремонтни дейности ще нарушат водоснабдяването в Добринище

vesito

НИКОЛАЙ ШУШКОВ: ЩЕ НАПРАВЯ ЗАДЪЛБОЧЕН АНАЛИЗ НА ВСИЧКИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ЗАЕМИ НА ОБЩИНАТА

vesito

Благоевград посреща 2026 година с голям новогодишен концерт под открито небе

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.