Изложение на професиите на ПТГ – Сандански

Площад „България“ в Сандански се превърна в сцена на иновации и знания по време на „Изложение на професиите“, организирано от Професионалната техническа гимназия.
Събитието събра ученици, родители и граждани, които имаха възможност да се запознаят с предлаганите специалности и практически умения, които училището развива.
Кметът Атанас Стоянов поздрави екипа на гимназията за усилията им в утвърждаването на качествено техническо образование и подчерта неговата ключова роля за развитието на местната икономика. Той насърчи младите хора да избират професии с реална реализация и перспектива.
Община Сандански продължава да подкрепя инициативи, насочени към образованието и професионалното развитие на младите хора.

Свързани новини

Coca-Cola The Voice Happy Energy Tour 2025 се завръща в Благоевград с експлозия от музика и емоции!

vesito

Прерязаха лентата на нова пристройка към ДГ „Здравец“ в Петрич

vesito

Общинското ръководство на Банско се среща с посланика на България в Испания и Андора

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.