Времето днес, събота, 14 март: Остава слънчево. Ще духа слаб до умерен вятър от изток-североизток

Ще бъде предимно слънчево. Преди обяд на места в равнинната част от страната все още ще е мъгливо или с ниска слоеста облачност, но мъглите бързо ще се разсеят и облачността ще се разкъса и намалее до предимно слънчево.

Ще духа слаб до умерен вятър от изток-североизток. Максималните температури ще бъдат между 12° и 17°, в София – около 14°.

В планините ще бъде предимно слънчево. Ще духа до умерен вятър от изток-югоизток. Максималната температура на височина 1200 метра ще бъде около 7°, на 2000 метра – около 1°.

В неделя и понеделник ще бъде предимно слънчево. Вятърът ще е слаб от изток-североизток. Преди обяд в източните райони и на места в низините и котловините ще бъде мъгливо или с ниска слоеста облачност. Минималните температури ще са близки до нулата, а максималните – между 12° и 17°.

Свързани новини

Тежка катастрофа взе жертви навръх Великден

vesito

Въздушната линейка пламна с пациент на борда

vesito

За нея всички говорят: Ученичка стана героиня на абитуриентско дефиле

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.