Медали за младите математици от Банско

С отлично представяне и заслужени отличия се завърнаха децата от „SmartyKids Bansko – Детски образователен център“, които участваха в националното състезание по ментална аритметика „Купа на знанието под Тепето“. Надпреварата се проведе на 21 февруари в Международен панаир Пловдив и събра повече от 180 участници от различни краища на страната.
Шампионите от Банско демонстрираха впечатляващи математически умения, бързина на мисълта и увереност на състезателната сцена. В условията на сериозна конкуренция те успяха да извоюват призови места и да затвърдят доброто име на града ни в областта на образованието:
🥇Анастасия Бутилова – 1-во място
🥈Мартин Черешаров – 2-ро място
🥉Теодора Вецова – 3-то място
🥉Иван Грънчаров – 3-то място
👉Постиженията на децата са резултат от усърдна подготовка, постоянство и помощта на техните преподаватели и родители. Община Банско ще продължи да подкрепя инициативи, които развиват потенциала на децата и насърчават стремежа им към знание и личностно израстване.
Може да бъде изображение с текстово съобщение
Може да бъде изображение с дете и текстово съобщение

Свързани новини

Фестивалът „Неотъпкана пътека“ завладява за шести път Гоце Делчев и Ковачевица

vesito

Петричани се поклониха пред Мануш Войвода и неговите четници!

vesito

Катастрофа край Благоевград: Влекач „Волво“ се заби в „Фиат Пунто“

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.