Сандански се прекланя пред делото на Левски

На 18 февруари (сряда) се прекланяме пред делото и паметта на Апостола на свободата – Васил Левски.
Навършват се 153 години от неговата гибел, но делото, думите и заветът му остават живи и днес.
„Ако спечеля, печеля за цял народ – ако загубя, губя само мене си.“
18.02 /сряда/, 17:30 ч. – Възпоменателна церемония. Място: Паметник на Васил Левски.
Нека с дълбоко уважение и почит се поклоним пред саможертвата на най-чистата личност в българската история!

Свързани новини

Кметът на Сатовча Арбен Мименов с поздравителен адрес по повод празника Великден

vesito

Сандански засиява празнично на 5 декември

vesito

Всички и всичко в Банско е в джаза, дори и теснолинейката!

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.