Вандалска проява: Срязаха гумите на паркиран автомобил в центъра на Благоевград

снимката е илюстративна

В сутрешните часове на 21.12.2025 г. в 01 РУ-Благоевград е получен сигнал за увреждане на лек автомобил. Установено е, че за времето между 15:00 часа на 20.12.2025 г. и 07:30 часа на 21.12.2025 г. са били срязани четирите гуми на лек автомобил „Форд Фокус“, паркиран в широкия център на гр. Благоевград. По случая е образувано досъдебно производство.

Свързани новини

МБАЛ-Кюстендил с уникална апаратура за прецизна диагностика

vesito

Влак уби на място млада жена край Благоевград

vesito

Обявена е кандидат-курсантска кампания за прием в НВУ „Васил Левски“ за учебната 2025/2026 г.

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.