ТРАГЕДИЯ! 24-годишна от Сандански издъхна след купон в Благоевград

24-годишнo момиче от Сандански е издъхнало в благоевградската болница, след купон на ул.
„Прилеп“ в областния център тази нощ.
Около 1:30 часа близки са я транспортирали в безсъзнание със собствен превоз до Спешен
център на МБАЛ Благоевград. Въпреки усилията на дежурните лекари, младата жена е
издъхнала. Предстoи изяснявaне нa причините зa внезaпнaтa смърт.
Образувано е досъдебно производство. Полицията разпитва всички, които са присъствали на
купона.

Свързани новини

Община Кюстендил стартира прием на заявления за почасова подкрепа в домашната среда за нуждаещите се лица

vesito

Община Кресна организира извозване на разделно събрани отпадъци

vesito

Премахват кестена, от който снощи се отчупи клон, ще бъде отстранено още едно опасно дърво

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.