Кметът Стойчо Баненски: Нека Свети Мина ни напомня, че добротата и вярата ни водят напред!

Днес честваме Свети Мина – закрилник на семейството, пътниците и доброто в хората!
Нека този ден ни напомни, че вярата, добротата и взаимната подкрепа са силите, които ни водят напред.
Пожелавам на всички здраве, спокойствие и вяра, че доброто винаги побеждава.
На имениците – да носят името си с гордост и да бъдат благословени с любов и светлина!

Честит празник на всички!

Стойчо Баненски
кмет на община Банско

Свързани новини

Мъж от Благоевград стана жертва на нападение и грабеж в хотелска стая

vesito

С водосвет откриха обновена детска градина в Банско

vesito

Времето днес, прогноза за събота, 3 февруари

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.