Извънредно заседание на ВиК асоциацията в Благоевград

Под председателството на областния управител на област Благоевград г-н Георги Динев, днес се проведе извънредно заседание на Общото събрание на Асоциация по ВиК на обособената територия, обслужвана от „Водоснабдяване и канализация“ ЕООД – Благоевград.
–Съгласно дневния ред, Общото събрание прие решение за определяне препоръчителния размер на вноската на държавата в бюджета на Асоциация по ВиК Благоевград за 2026 г.
–На заседанието присъстваха упълномощени представители на общините Банско, Белица, Благоевград, Гоце Делчев, Гърмен, Разлог, Сатовча, Симитли, Хаджидимово и Якоруда. Представители на общините Петрич и Струмяни не взеха участие в заседанието. На срещата присъстваха и заместник областният управител Христо Ангелов и инж. Мартин Петров – управител на „Водоснабдяване и канализация“ ЕООД – Благоевград.
Обсъди се необходимостта от предприемане на съвместни действия за предотвратяването на бъдещи водни кризи и намаляването на риска от наводнения на територията на област Благоевград.

Благоевградската ВиК асоциация с извънредно заседание

Свързани новини

Кметът Първан Дангов: Незаконни гонки се вихрят на летището край с. Крайници, с безгласното съгласие на полицията

vesito

Фатално решение!45-годишен мъж се обеси

vesito

Сандански търси най-доброто есе на тема “Моят род, моето родно място“

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.