„Нощни звезди“ вече в „Лозата“ в Благоевград

В благоевградския квартал Еленово заведението „Лозата“ вече предлага ново и приятно изживяване за своите гости! От съвсем скоро там свири оркестър „Нощни звезди“, който създава неповторимо настроение и музикална атмосфера.

В оркестъра участват Иван Христов и Илияна Бонкина, които със своя професионализъм и талант успяват да накарат всеки гост да се почувства специален. Музикалната програма е разнообразна – сръбска, македонска, гръцка музика, както и любими поп-фолк хитове, така че всеки да открие нещо за своя вкус.

Оркестър „Нощни звезди“ ще ви забавлява всяка събота вечер, докато се наслаждавате на уютната обстановка и вкусните предложения от менюто на „Лозата“. Приятната музика в съчетание с добрата храна правят заведението предпочитано място за срещи с приятели, семейни събирания и весели моменти.

 Телефон за връзка с Иван Христов – 0886466693

Заповядайте в заведението „Лозата“ – квартал Еленово, Благоевград.
Очакват ви добри емоции, настроение и незабравими вечери!

Свързани новини

Съдът маха екостикера от стъклата на автомобилите

vesito

17 сурвакарски групи ще дефилират на фестивал „Кукерски игри в Пиринско“ на 5 януари в Благоевград

vesito

Драма след оставката: Лена плаче безутешно за Кирил пред общината

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.