Успешно завърши проектът по реконструкция на водопровод на ул. „Гуровица“ в Банско

„ВиК“ ЕООД – Благоевград информира, че строително-монтажните дейности по ул. „Гуровица“ в град Банско са завършени успешно.

Проектът започна на 10 септември 2025 г. и включваше реконструкция на уличен водопровод с дължина 100 метра. Целта беше да се осигури по-сигурно и надеждно водоподаване за жителите в района.

От дружеството изказват благодарност към гражданите за проявеното търпение и разбиране по време на строително-монтажните дейности.

Свързани новини

„Момо“ на сцена в Благоевград: Спектакъл за времето, грижата и човешките връзки

vesito

В Благоевград може да заработи нова е-система за прием в 1 клас

vesito

Признание за Сатовча: Кметът Арбен Мименов с нов мандат в делегацията на България към Конгреса на Съвета на Европа

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.