Сандански се преобразява в музикален център за своя празник!

Град Сандански отбелязва своя празник с музика, емоции и звезди!
Град Сандански ще отбележи своя празник, който по традиция се отбелязва на първия четвъртък след Великден, с вълнуващи музикални изживявания на 23 и 24 април. Празничната програма включва уникални концерти и специални гости, които ще осигурят незабравими моменти за всички!
На 23 април почитателите на българската рок музика ще могат да се насладят на живото изпълнение на рок легендите от група „Сигнал“, които ще заредят публиката в Сандански със своята енергия и хитове. Ще се насладим и на изпълненията на формация TooKind, която ще „подгрее“ атмосферата със своето неповторимо звучене и стил.
Празничният 24 април ще отбележим с концерт, с участието на децата на Сандански и специалните гост – изпълнители – Атанас Колев и Theo, които ще пеят специално за своята публика в Сандански, създавайки незабравима атмосфера на радост и забавление за малки и големи.
Програмата ще продължи с изпълненията на любимата Румяна Попова, която ще изпълни някои от най-големите си хитове в специален празничен концерт.

Свързани новини

Българският ендуро герой: Борис Чакъров влезе в топ 102 на най-тежкото състезание в света – Red Bull Erzbergrodeo

vesito

Полицията задържа млада жена от Благоевград за притежание на наркотици

vesito

Окръжен съд – Благоевград остави в сила „домашния арест“ на обвиняем за кражба

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.