Разлог се променя: Подмяна на водопроводи и нов асфалт по 18 улици

В изпълнение на одобрените проекти от Министерството на регионалното развитие, със средства от държавния бюджет, след като се подмени водопроводната мрежа на 18 улици в Разлог, започна поетапното им асфалтиране.
В момента се извършва подмяна на водопровода по ул. „Иван Даскала“, а на ул. „Иларион Макариополски“ вече текат дейности по асфалтиране. Приключили са дейностите на ул. „Крапа“, където водопроводът е изцяло подменен, а улицата – напълно асфалтирана.
Днес кметът на община Разлог инж. Красимир Герчев направи оглед на строителните обекти и изрази удовлетворение от напредъка и доброто темпо на изпълнение.
„Смяната на водопроводната мрежа е от огромно значение за здравето на гражданите и за качеството на питейната вода. Разлог се преобразява и модернизира, превръщайки се все повече в красив и уютен дом за своите жители“, сподели кметът на общината и пожела успех на строителните работници.

Свързани новини

Община Сатовча: До 13 август е срокът за подаване на електронни формуляри в СЕУ за кампания 2024

vesito

Разширяват синята зона в Дупница

vesito

Видовден дойде! Комисията на Цацаров погна бившия кмет на Благоевград Атанас Камбитов, наложи му глоба за близо 100 хиляди лева

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.