ВиК-Благоевград: Уведомление за спиране на водоснабдяването в с. Струмяни, с. Микрево и с. Драката

До жителите на община Струмяни.
Във връзка с монтаж на регулатор за предналягане за високата част в с. Струмяни, Община Струмяни на 09.04.2025 г. (сряда) в часовете от 08:30 часа до 17:30 часа, ще бъде преустановено водоподаването за:
Село Струмяни;
Село Микрево;
Село Драката.
Препоръчваме на всички засегнати потребители да се запасят с необходимото количество вода за питейно-битови нужди.
Може да бъде изображение с нагревател за вода и текст, който гласи 'ВАЖНО СъОБщЕНИЕ до ЖИТЕЛИтЕ НА ОБЩИНА стрУМЯНИ Уведомяваме Ви, че на 09.04.2025r г. (сряда) в часовете OT 08:30 часа до 17:30 часа, ще бъде преустановено водоподаването за селата Струмяни, Микрево и Драката. Причина за това е монтаж на регулатор за предналятане за високата част B село Струмяни. В'

Свързани новини

Благоевград отбеляза тържествено Деня на народните будители

vesito

Почина Митьо Пищова

vesito

Банско стартира мегапроект за бившите казарми върху площ от 201 дка със спортна зала, игрища, басейни и паркинг за 700 коли

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.