Честита баба Марта и честит Ден на самодееца!

Заповядайте от 11:00 часа днес на площад „Георги Измирлиев“, където ще отбележим празничния ден с богата музикална и танцова програма.
Ще посрещнем и самата Баба Марта, която ще разкаже за древните български традиции, свързани със символа, обагрен в бяло и червено.
Очакваме Ви!

Свързани новини

Песен, хоро и вино съпътстваха и втория празничен ден на „Златен грозд“ – Мелник!

vesito

Предстояща проверка на сирените в Банско във връзка с национални дати

vesito

Коледни късмети и усмивки от ученици огряха Общинска администрация – Разлог

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.