Бизнес, власт и студенти: Заедно за социална трансформация

На 5 март в Благоевград ще се състои регионална среща на социално отговорните работодатели под надслов „Отговорните лидери – как устойчивите практики водят до социална трансформация“.
 Събитието цели да събере на едно място представители на бизнеса от региона, местната власт и студенти, за да изследва и покаже как лидерите отговорни към обществото и околната среда могат да водят към положителни промени в социалната структура и икономическото развитие.
Участие ще вземат представители на Община Благоевград, Югозападен университет „Неофит Рилски“, Американски университет в България, Национална асоциация на социално отговорните работодатели, Българска стопанска камара, работодатели и експерти.
5 март
13:30 часа
Зала „22 септември“
Заповядайте!

Свързани новини

Русия нанесе мощни удари с балистични ракети по пристанището на Одеса: повредени чуждестранни кораби, има ранени

vesito

Започнаха коледните тържества на детските градини в община Разлог

vesito

Кюстендил ще отбележи 24 май с тържествено шествие и кръгли годишнини

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.