Храмът „Сретение Господне“ в село Добърско отбелязва храмовия си празник

На 2 февруари (неделя), православният свят чества “Сретение Господне”, а единствената църква в Неврокопската епархия, носеща това име се намира в село Добърско и празнува своя храмов празник.
Негово Високопреосвещенство Неврокопският митрополит Серафим, ще оглави богослужението, а светата литургия ще бъде пряко излъчена по БНТ2 с начален час 9:00 ч.
В 12:00 ч. на площада в село Добърско, можете да се насладите на концерт на традиционна фолклорна музика в изпълнение на Музикално училище град Катерини, съвместно с Школата по гайда към Неврокопска митрополия. Събитието се организира с любезното съдействие на Кметство-село Добърско.
Заповядайте!
Може да бъде изображение с 4 души и текстово съобщение

Свързани новини

Общински съвет Банско разгледа отчета за бюджета и одобри нови социални и спортни проекти

vesito

ВиК Кресна: Предстои дезинфекция на питейната вода в община Кресна

vesito

Дъжд от медали за клуб по биатлон „Банско 2019“ и клуб ,,Пирин“ на купа Самоков

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.