Кметът Стойчо Баненски: Нека здравето и успехите бъдат ваши спътници през цялата 2025 година!

Скъпи съграждани и гости на община Банско,
Броени часове ни делят от началото на новата 2025 година! Нека я посрещнем с добро настроение, около пълни трапези и в компанията на любимите ни хора. Да вдигнем наздравици за здраве, щастие и благоденствие!
Радост е за нас, че Банско и Добринище отново са изпълнени с гости от България и цял свят. Това прави празника още по-специален.
С пожелания за весело посрещане на Новата година!
Може да бъде изображение с текстово съобщение

Свързани новини

НОИ с новини за пенсиите, тези хора са взели 260 лв. повече

vesito

Дирекция „Социално подпомагане“ – Разлог търси кандидати за доброволна и професионална приемна грижа за деца до 5-годишна възраст

vesito

Бабинденска радост: момченце проплака в МБАЛ Благоевград

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.