В Разлог се провежда кампания по набиране на средства за 9-годишния Тервел от село Баня

В Разлог се провежда кампания по набиране на средства за рехабилитацията на 9-годишния Тервел от село Баня.
Ученици от Средно училище „Братя Петър и Иван Каназиреви“, Професионалната гимназия по транспорт и Професионалната гимназия по механизация на селското стопанство – членове на БМЧК, Разлог днес провеждат кампания по набиране на средства за малкото момче.
Нека бъдем съпричастни и помогнем!
Шатрата е разположена пред сградата на общинска администрация и ще остане там през целия ден.

Свързани новини

По добри условия на труд в системата на образованието договориха кметът на Община Радомир, Работодателите и Синдикатите

vesito

Безплатни уроци по ски за деца: проектът „Научи се да караш ски“ започна в Банско

vesito

Безплатни медицински прегледи в Разлог

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.