Поредна вандалска проява на общинско имущество в Дупница

Като част от поетапната рехабилитация на детските площадки, намиращи се на територията на гр. Дупница, на 25.09.2024г. бяха подменени съоръжения за деца, тип пружинна клатушка „конче“, на площадката на ул. „Родопи“, с цел безопасност.
С вчерашна дата, ремонтираните съоръжения изглеждат във вид, който може да се види от приложените снимки(сн.2 и сн.3).
Въпреки усилията, които полага Община Дупница, да поправя, обезопасява и привежда в добър външен и функционален вид въпросните съоръжения, отново нещата опират до опазване и възпитание. Изключваме настрана факта, че се влагат висококачествени материали, с цел по-дълга експлоатация и безопасност, човешки труд и т.н.
Резултатите са видни, след по-малко от 10 дни „живот“ на новите съоръжения!

Свързани новини

След акцията в Петрич: Три ченгета са с обвинения за участие в Организирана престъпна група

vesito

С рев на мотори, рок и бира откриват мотосезона в Благоевград

vesito

Шкумбата с представление пред публиката в Гоце Делчев

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.