Издирва се Димитрина Толева от Петрич, която е в неизвестност от ранното утро на 27 август

Издирва се Димитрина Толева от Петрич, която е в неизвестност от ранното утро на 27 август. Това съобщава на ФБ страницата си Vassi Hristova в Петричани в Повече – Родова Памет.
Ето какво пише тя:
Молим ви за вашите искрени и горещи молитви и помощ, за да намерим нашата обичана и беззащитна и с психически отклонения Димитрина Толева, която е в неизвестност от ранното утро на 27 август вторник 2024 г. Моля, помогнете ни и разпостранете и тегвайте всички. Благодарим ви предварително. Бог да ви благослови всички. Obadetese na nas i na poltsiata v Petrich.

Свързани новини

14 кандидати се конкурират за директори на 8 училища в Благоевградско

vesito

Районна прокуратура-Благоевград внесе обвинителен акт срещу жена за измами и документно престъпление

vesito

Областна администрация – Благоевград показа „Добрия пример“

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.