Поредна вандалска проява: Изпотрошиха пейки в парка край езерото в Разлог

Счупени са няколко от пейките в парка край езерото в Разлог – едно от местата за отдих в града,
Припомняме, че преди по-малко от месец, служители на Общинска администрация-Разлог, освежиха парка и той стана още по-приветлив и красив. За съжаление, днес посетителите му го откриха в друг вид. .Напомняме, че и пейките в парка са от средства от данъците на всички нас, казват от общинската администрация.

Свързани новини

Без такса за паркиране днес и утре в Сандански

vesito

Поклон пред Апостола: Благоевград отбелязва 188 години от рождението на Васил Левски

vesito

Мартин Чоков на свобода: Галиче в страх, а скандалният Ценко остава зад решетките

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.