Пръскат срещу бълхи и кърлежи в Банско

Общинските власти организират обработка срещу кърлежи и бълхи на обществени терени – детски и спортни площадки, паркове, зелени площи и прокари за животни по следния график:
На 10 юли / сряда / и на 11 юли / четвъртък / от 22:00 ч. ще започне поетапно третирането на площите в гр. Банско.
На 12 юли / петък / от 22:00 ч. ще започне поетапно третирането на площите в гр. Добринище.
На 15 юли / понеделник / ще започне поетапно третирането на площите в с. Места, с. Обидим, с. Кремен, с. Филипово, с. Осеново и с. Гостун.
Пръскането ще се извърши с разрешени за употреба препарати при спазване на санитарните норми.
КАРАНТИННИЯТ ПЕРИОД е 24 часа! Препоръчва се на пчеларите, които имат кошери в градини на територията на населените места, да ги обезопасят с превантивна цел!!!

Свързани новини

Община Благоевград бе домакин на информационен форум, насочен към носители на болестта Бехтерев

vesito

Ученички от Благоевград колабираха след употреба на алкохол

vesito

На втория ден от Великден, село Годлево oтпразнува своя традиционен събор

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.