Община Сатовча продължава с инвестиране в инфраструктурата

Община Сатовча продължава със сериозното инвестиране в инфраструктурата. Днес кметът на общината д-р Арбен Мименов подписа споразумение с МРРБ за около 6 млн. лв. инвестиции за асфалтиране на улици във всички населени места, за изграждане на детска градина в село Боголин и изграждане на стадиони в селата Слащен и Плетена. „С благодарност към г-н Делян Пеевски – Председател на ДПС и Радослав Ревански за оказаното съдействие“.

Свързани новини

Андон Тодоров с важни екологични проекти! Намаляване на данъците чрез разделно събиране на отпадъците, подмяната на печки на твърдо гориво, кошчета за отпадъци на всеки 10 метра, подмяна на контейнерите и още много спешни мерки!

vesito

Времето днес, вторник, 26 ноември

vesito

ChatGPT започна да има свой собствен разсъдък и тръгна да лъже: Колко опасно може да бъде това?

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.