„Бизнесът пее“ гостува в Кюстендил на 15 юни

„Бизнесът пее“ е проект на ФАНТАСТИКО, който стартира през пролетта на 2023 г. и вече има няколко успешни реализации в страната, привлекли хиляди зрители.
На 15 юни „Бизнесът пее“ ще се състои за пръв път в Кюстендил – със съдействието на Община Кюстендил и НЧ “Братство 1869”, по идея на Даниел Деянов и Ани Методиева.
Сцената при „Арката“ ще събере на едно място любителите на музиката и професионалните изпълнители и ще бъде завладяна от много българска музика, нови песни и популярни мелодии!
Очакваме Ви – 15 юни, 19:00 ч., пл. „Велбъжд“, сцена „Арката“!

Свързани новини

С богата празнична програма Сандански посреща новата 2024 година

vesito

Атанас Камбитов влиза в битката за кмет на Благоевград

vesito

В галерия „Джамията“ подредиха изложбата – „Образът на Дон Кихот през вековете“

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.