Баничарница в Благоевград търси майстор баничар

Фирма ,,Радина“ търси майстор баничар за свой обект в Благоевград. Желателно е кандидатите да имат опит в работата с тестени изделия.

Наскоро фирмата откри втори свой обект и дейността им се разраства. Всеки ден се приемат поръчки за домашни баници, питки, погачи, хляб и др.

Пекарната предлага много добро възнаграждение. 

Телефон за връзка: 088 673 0989 – Елена

Свързани новини

Благотворителният спектакъл „Топла приказка от сняг“ обедини благоевградчани за каузата „Игри без бариери“

vesito

ГУМ Сандански отваря врати обновен – включи се в томболата още днес!

vesito

Директорът на ЮЗДП инж. Валентин Чамбов с анализ и резултатите от дейностите по опазване на горските територии в ТП ДГС/ДЛС

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.