Община Благоевград поставя 2000 нови кофи за смет и 400 контейнера в града и малките населени места

2000 нови кофи за смет тип „кука“ с вместимост 110 литра и 400 нови контейнера тип „бобър“ (1100 литра) ще бъдат поставени в Благоевград и селата в общината.
Част от съдовете вече са разпределени, а останалите предстои да бъдат разположени на определените за целта места.
Някои от тях ще бъдат позиционирани пред новопостроени жилищни сгради, които разполагат с Акт 16, а останалите ще заменят амортизираните кофи и контейнери, както и такива, повредени от недобросъвестни граждани.
Община Благоевград апелира за отговорно отношение и опазване на околната среда!

Свързани новини

CUSTOM RIDE HILL 2025 превзема Хисарлъка – 30 RIDERS и 15 уникални подиума

vesito

ВрИД кмет на община Сатовча с поздравителен адрес по случай Деня на народните будители

vesito

Сандански празнува с вяра и благодарност към своите небесни покровители

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.