С настъпването на пролетта Въжен парк-Благоевград отново посреща своите посетители

С настъпването на пролетта, Въжен парк Благоевград отново отвори врати за своите посетители, предлагайки забавления и приключения за деца от всички възрасти. След задължителен технически преглед и получаване на необходимите лицензи за безопасност, паркът е готов да посрещне малки и големи любители на адреналина.

Паркът разполага с два кръга въжени препятствия: първият, подходящ за деца от 5 до 8 години, и вторият, предназначен за деца над 8 години. Освен въжените атракции, посетителите могат да се насладят и на два батута, с максимално допустимо тегло до 100 кг.

Работното време на парка е от 11:00 до 18:00 часа всеки ден, с обедна почивка между 14:00 и 14:30 часа. При лоши метеорологични условия, паркът ще бъде затворен, за да се гарантира безопасността на посетителите.

В същото време, облагородяването на парк „Бачиново“ продължава с пълна сила. Екипи на ОП „Чистота“ монтираха нови пейки и маси в барбекю зоната около езерото, а водният басейн вече е основно почистен.

Община Благоевград призовава всички посетители да проявят отговорно отношение към общинското имущество и да се грижат за чистотата и доброто състояние на парковите зони.

Въжен парк „Коколандия” готов за Великден, работи с удължено време - ИНФОМРЕЖА
Profile for ” Въжен Парк“ - Благоевград

Свързани новини

Банско получи отличителния знак за дестинация в ТОП 10 на Lonely Planet за 2025 г.

vesito

Община Сандански започва изграждането на велосипеден парк „ПЪМП ТРАК“

vesito

Времето днес, прогноза за четвъртък, 6 февруари

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.