Събиране на разделно събраните отпадъци в Кресна и населените места

Общинска администрация – Кресна информира всички граждани, включили се в инициативата за разделно събиране на отпадъци и получили цветни чували, че следващото извозване ще се проведе на 10 септември 2025 г. (сряда).

Събирането ще обхване град Кресна, както и селата Долна Градешница, Сливница и Горна Брезница. От администрацията напомнят на жителите да оставят пълните чували до съдовете за битови отпадъци.

При прибирането на отпадъците, служителите ще предоставят на домакинствата нови комплекти чували за последващо разделно събиране.

Свързани новини

Млади доброволци от Разлог канят всички на акция за по-чиста околна среда

vesito

ЧЕЗ Разпределение вложи близо половин милион лева за подобряване на електрозахранването в Благоевград
Приключи модернизацията на ключова възлова станция

vesito

Жегите увеличават опасността от пожари: Банско с апел към граждани и туристи

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.