Събиране на разделно събраните отпадъци в община Кресна продължава, вижте кога!

Общинска администрация – Кресна уведомява всички граждани, включили се в инициативата за разделно събиране на отпадъци и получили цветни чували, че следващото събиране и извозване ще се извърши на 9 юли 2025 г. (сряда).

Акцията ще обхване град Кресна, село Долна Градешница, село Сливница и село Горна Брезница.

От администрацията призовават жителите да поставят пълните чували до съдовете за битови отпадъци, откъдето ще бъдат събрани. При всяко събиране ще се предоставят нови комплекти цветни чували за следващите цикли на разделно събиране.

Община Кресна благодари на всички граждани, които участват в усилията за по-чиста и устойчива околна среда.

Свързани новини

ОбС-Благоевград отмени решение за застрояване в местността “Бодрост“

vesito

Решение на съда вдига минималната заплата

vesito

31 години по късно: Традиционен шампионат в Разлог събира най-силните тежковозни коне на България

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.