Музикален четвъртък в Кюстендил: Потопете се в магията на фолклора!

На 14 август 2025 г. от 18:00 ч., в парка пред читалище „Братство 1869” в Кюстендил, ще се състои едно незабравимо фолклорно събитие. В рамките на лятната културно-развлекателна програма „Музикален четвъртък“, ще имате възможността да се насладите на любими народни песни от кюстендилския регион.

В концерта участие ще вземат:

  • Народната певица Веселина Сиракова
  • Детска фолклорна група „Трепетлика“
  • Фолклорна формация „Струмски полъх“ с ръководител г-жа Слава Соколова

Заповядайте да се потопим заедно в богатството и зареждащата сила на българския фолклор! Нека преоткрием магията на нашите корени и се насладим на едно истинско празненство на духа и традицията.

Свързани новини

Тъжна вест! Дългогодишен директор на Езикова гимназия „Акад. Людмил Стоянов“ почина от коронавирус

vesito

ЗЛОВЕЩО: Деца са пребивани и изнасилвани в интернат в село Варненци

vesito

Vivacom компенсира всичките си клиенти на абонаментни мобилни планове

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.