Затварят въжения мост на алеята към парк „Бачиново“ за ремонт

От днес, 13 март, започва ремонт на въжения мост, намиращ се на алеята към парк „Бачиново“ в Благоевград. Това съобщиха от Община Благоевград.

Ремонтните дейности ще включват укрепване и поправка на компрометирани участъци от металната конструкция на моста. Целта е да се гарантира безопасността на гражданите и посетителите.

По време на ремонта мостът ще бъде заграден и затворен за достъп. От общината призовават гражданите да проявят разбиране до приключване на ремонтните дейности. Очаква се ремонтът да продължи няколко дни, като от общината ще информират своевременно за отварянето на моста.

Свързани новини

Футболна благотворителна среща в помощ на Радост Жечкова, между тим ОбС и отбор журналисти в Благоевград

vesito

Цяла плеяда победители на сцената на „Пирин Фолк“ Сандански 2024

vesito

Зрелищна каскада: Пежо се заби в стълб край Кресна

vesito

Публикувай коментар

* Във връзка с решение на Европейския съд в Люксембург, ви уведомяваме, че авторът на коментара под тази статия носи съдебна отговорност за послания, които са нецензурни, насаждат омраза, призовават към насилие или са клеветнически.